Chcesz ogłosić upadłość bądź restrukturyzację zadzwoń
(71) 783 41 86

Upadłość konsumencka

Nie spłacasz długów, czujesz się osaczony przez windykatorów czy komorników skorzystaj z pomocy kancelarii doświadczonego Syndyka.

Upadłość konsumencka to przede wszystkim proces oddłużenia (pozbycia się długów) konsumenta a w drugiej kolejności windykacja jego zobowiązań. Jest to niewątpliwą zaletą w porównaniu do działań komorniczych których celem zasadniczym jest windykacja należności. Zatem ogłaszając upadłość konsumencką pozbywasz się długów, komorników, windykatorów, procesów sądowych aby osiągnąć stan świętego spokoju.

Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź zakładkę upadłość konsumencka podstawowe pytania i odpowiedzi. Tam znajdziesz szereg informacji i pytań które często zadawali nasi klienci.

Pamiętaj jednak, że źle przeprowadzona upadłość konsumencka skutkuje brakiem możliwości ogłoszenia upadłości przez kolejne 10 lat. Korzystaj zatem wyłącznie z pomocy doświadczonej kancelarii prawnej.

Nasza kancelaria posiada wiedzę zarówno w przygotowaniu wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i jej przeprowadzeniu w sądzie. Dzięki uprawnieniom Syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego nr 869 na co dzień prowadzimy sprawy upadłościowe.

Syndyk uczestniczy w postępowaniu upadłościowym aż do czasu umorzenia zobowiązań lub do czasu ustalenia planu spłat.

Z doświadczenia wiemy, że dłużnicy nie mają dostatecznej pomocy podczas procesu oddłużenia, co kończy się oddaleniem wniosku o upadłość lub też niekorzystnymi warunkami oddłużenia.

Skorzystaj z pomocy doświadczonego syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego a nie z kancelarii których wiedza oparta jest o fora internetowe czy nieskuteczne próby upadłości. Unikalna wiedza doświadczonego syndyka pozwoli Tobie uniknąć problemów i rozczarowań.

Realnie oceniamy wszystkie upadłości i nie podejmujemy się spraw niemożliwych, a nabyta wiedza w zakończonych upadłościach jak i unikalne szkoleniach organizowane przez izby syndyków  pozwalają na bieżącą ocenę możliwości potencjalnych upadłości

Skontaktuj się  z kancelarią tel.71 783 41 86 lub wypełnij formularz kontaktowy

Gwarantujemy szybką odpowiedź w godzinach pracy   kancelarii pon-piat 9.00-17.00

Masz sprawę prawną niezwiązaną z upadłością odwiedź naszą stronę www.kancelariaczyszczon.com