Chcesz ogłosić upadłość bądź restrukturyzację zadzwoń
(71) 783 41 86

Upadłość konsumencka

Nie spłacasz długów, czujesz się osaczony przez windykatorów czy komorników skorzystaj z pomocy kancelarii doświadczonego Syndyka.

Upadłość konsumencka to przede wszystkim proces oddłużenia (pozbycia się długów) konsumenta, a w drugiej kolejności windykacja jego zobowiązań. Jest to niewątpliwą zaletą w porównaniu do działań komorniczych, których celem zasadniczym jest windykacja należności.

Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź zakładkę upadłość konsumencka podstawowe pytania i odpowiedzi. Tam znajdziesz szereg informacji i pytań, które często zadawali nasi klienci.

Pamiętaj jednak, że źle przeprowadzona upadłość konsumencka może przynieść negatywne konsekwencje. Korzystaj zatem wyłącznie z pomocy doświadczonej kancelarii prawnej.

Nasza kancelaria posiada wiedzę zarówno w przygotowaniu wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i jej przeprowadzeniu w sądzie. Dzięki uprawnieniom Syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego na co dzień prowadzimy sprawy upadłościowe.

Syndyk uczestniczy w postępowaniu upadłościowym aż do czasu umorzenia zobowiązań lub do czasu ustalenia planu spłat.

Z doświadczenia wiemy, że dłużnicy nie mają dostatecznej pomocy podczas procesu oddłużenia, co kończy się niekorzystnymi warunkami oddłużenia.

Skorzystaj z pomocy doświadczonego syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego. Unikalna wiedza doświadczonego syndyka pozwoli Ci uniknąć problemów i rozczarowań.

Realnie oceniamy wszystkie upadłości i nie podejmujemy się spraw niemożliwych, a nabyta wiedza w zakończonych upadłościach jak i szkoleniach organizowanych przez izby syndyków  pozwala na bieżącą ocenę możliwości potencjalnych upadłości.

Skontaktuj się  z kancelarią telefonicznie pod numerem 71 783 41 86 lub wyślij wiadomość na adres: kancelaria1@kancelariaczyszczon.com

Gwarantujemy szybką odpowiedź w godzinach pracy kancelarii pon.-pt. 9.00-16.00

Masz sprawę prawną niezwiązaną z upadłością odwiedź naszą stronę www.kancelariaczyszczon.com

Resize text-+=