Chcesz ogłosić upadłość konsumencką zadzwoń
 (71) 783 41 86

Syndyk

Syndyk Magdalena Czyszczoń

Prowadzi kancelarię syndyka/ doradcy restrukturyzacyjnego, wyznaczanego w postępowaniach upadłościowych konsumentów i przedsiębiorców przez sądy rejonowe we Wrocławiu oraz w Wałbrzychu.

Syndyk to osoba posiadająca licencję doradcy restrukturyzacyjnego, przyznaną przez Ministra Sprawiedliwości. Zdobyte doświadczenie w pracy syndyka pozwala na profesjonalne, pełne i gwarantujące bezpieczeństwo reprezentowanie dłużników, jako pełnomocnik w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckich.

Syndyk, na bazie licznych postępowań toczących się przed sądami, jest w stanie sprawnie oceniać i przeciwdziałać wszelkim zagrożeniom, zarówno na etapie tworzenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenta czy przedsiębiorcy, jak i w trakcie postępowania upadłościowego.

Kancelaria Czyszczoń to zespół doświadczonych specjalistów (księgowych, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów) odpowiedzialnych za sprawne prowadzenie spraw, przepływ dokumentów i kontakt z klientami.

W sprawach, w których  Magdalena Czyszczoń została wyznaczona syndykiem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 71 783 41 86 jeśli natomiast potrzebujesz porady prawnej odwiedź naszą stronę www.kancelariaczyszczon.com

Masz pytania napisz do nas: