Chcesz ogłosić upadłość bądź restrukturyzację zadzwoń
(71) 783 41 86

Doradca Restrukturyzacyjny

Doradca Restrukturyzacyjny Magdalena Czyszczoń

Prowadzi kancelarię doradcy restrukturyzacyjnego dawniej syndyka, wyznaczanego w postępowaniach upadłościowych konsumentów i przedsiębiorców przez sądy rejonowe we Wrocławiu oraz w Wałbrzychu.

Doradca Restrukturyzacyjny to osoba posiadająca licencję doradcy restrukturyzacyjnego, przyznaną przez Ministra Sprawiedliwości. Zdobyte doświadczenie w pracy wcześniej syndyka teraz doradcy restrukturyzacyjnego pozwala na profesjonalne, pełne i gwarantujące bezpieczeństwo reprezentowanie dłużników, jako pełnomocnik w postępowaniach o ogłoszenie upadłości konsumenckich.

Doradca Restrukturyzacyjny, na bazie licznych postępowań toczących się przed sądami, jest w stanie sprawnie oceniać i przeciwdziałać wszelkim zagrożeniom, zarówno na etapie tworzenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenta czy przedsiębiorcy, jak i w trakcie postępowania upadłościowego.

Kancelaria Czyszczoń to zespół doświadczonych specjalistów (księgowych, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów) odpowiedzialnych za sprawne prowadzenie spraw, przepływ dokumentów i kontakt z klientami.

W sprawach, w których  Magdalena Czyszczoń została wyznaczona doradcą restrukturyzacyjnym bądź syndykiem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 71 783 41 86 jeśli natomiast potrzebujesz porady prawnej odwiedź naszą stronę www.kancelariaczyszczon.com

Masz pytania napisz do nas:

Resize text-+=